Çimento Siloları

AMAZON MAKİNE 50 ila 3.000 ton arasında depolama kapasitesine sahip farklı ebat ve tipte çimento depolama siloları üretmektedir.

Çimento siloları sadece beton santrallerinde değil, aynı zamanda çimento terminalleri, çimento fabrikaları ve kireçtaşı toz stoklama projeleri gibi bağımsız amaçlar için de kullanılmaktadır.

AMAZON MAKİNE hem kaynaklı hem de cıvatalı olarak 100 tona kadar çimento siloları üretmektedir. Kapasitesi 100 tondan fazla olan çimento siloları çoğu zaman cıvatalı tip olarak imal edilmektedir. Siloları cıvatalı olarak imal etmek nakliye sırasında yerden tasarruf sağlar.

Cıvatalı tip çimento silolarının tüm bileşenleri hassas CNC lazer kesim teknolojisi ile üretilir ve bükme kalıpları kullanılarak bükülmüş parçalara şekil verilir.

Tüm çimento silolarımız, ayaklar arasında bakım platformu, çimento dolum borusu, iç ve dış menholler, güvenlik korumaları, hava filtresi ve basınç emniyet valfi için çatı flanşları, iç menhol için bir tavan kapısı ve ayrıca kelebek vana için bir koni flanşı ile donatılmıştır.

Çoğu zaman, müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre, silolarımızı istenen çap ve uzunlukta çimento vidalı konveyör, hava toz filtresi, basınç emniyet valfi, üst ve alt seviye göstergeleri gibi diğer tüm gerekli çimento silosu ekipmanları ile birlikte teslim ediyoruz.

Constmach Türkiye Bayisi

Project Name

Bilgi Almak İçin Formu Doldurun